Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN

Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN

Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
Online only
Dim. h: 41 cm
SKU: 1412200240.
Category: Beeld.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #240
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117
    Lladro

    Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.

    Une geisha. Figurine en porcelaine. Marquée en bas. Blessure à une main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Val Saint-Lambert

    Een goudgepatineerd plaasteren beeld.

    Une statue en plâtre patiné à l'or.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #46

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #21

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en matière d’art.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #242

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #16

    Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.

    Quatre morceaux de sculptures asiatiques et africaines.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111

    “Personage met harp”. Een houten beeldhouwwerk.

    Personnage avec harpe . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71

    Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.

    Sculpture africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #67

    “Staand naakt”. Een beeld van witgepatineerd composiet/steen Voet gerestaureerd.

    Nu debout . Une image de composite / pierre patiné blanc. Pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #132

    “Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.

    Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #113

    Een gepolychromeerde plaasteren Madonna.

    Une Vierge en plâtre polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #229

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #34

    Een gebeeldhouwd houten lampenvoet, getooid met een adeleer met een lampion in de bek. Chinees werk.

    Un pied de lampe en bois sculpté, orné d'une noble avec une lanterne dans la bouche. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #106

    Een gevarieerd lot tin. XIXde eeuw e.a.

    Beaucoup d'étain varié. XIXème siècle et autres
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    Een lot van twaalf bladen met telkens twee karikaturen. Eerste helft XXe eeuw. Enkele dubbel.

    Un lot de douze feuilles, chacune avec deux caricatures. Première moitié du 20e siècle. Quelques doubles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #219

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 130 / 150
  • #82
    Märklin 4000

    Twee metalen personenwagons op schaal HO.

    Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #10

    Twee paternosters en een gebeeldhouwde Christus.

    Deux chapelets et un Christ sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #89

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Een uitgebreid servies van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Un vaste service en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #185
    Joz De Meeuw

    “Dorpszicht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    Vue du village . Une gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More