#120Wilhelmina 1932. Een gouden munt van 10 Gulden. Au 900/1000.
#296Set van 3 houten uitschuifbare bijzettafeltjes. Rustiek landelijke stijl.
Set of 3 wooden extendable side tables. Rustic country style.No longer availableDim. H 57, B 56, D 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#373Een beeld, in steen gebeeldhouwd, voorstellend prins Siddharta.
#218Delfts blauwEen set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.
#215Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.No longer availableDim. 32 x 38 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#568Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
#341Een Chinese vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
#495Handgeknoopt Chinees tapijtje in blauwtinten.
Hand-knotted Chinese rug in shades of blue.No longer availableDim. 90/180 cmEstimate: € 40 / 60