Similar lots by type
-
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
"Honor Patria". A statue of a warrior in zamak on a marble base. The statue has been restored in several places. In the style of antiquity. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#198
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#219
Een zuilvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bonenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#195
Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case. -
#207
Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
A lot of 4 porcelain milk jugs. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#186Bell & Howell
Een vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
A vintage 8 mm camera, model 134, marked Bell & Howell. In leather case with additional lens. -
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back. -
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.
Other lots in this auction
-
#3
Een set van 2 Delftse molenvazen.
A set of 2 Delft mill vases. -
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish. -
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#183
Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris. -
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#212
Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
A Chinese porcelain teapot with figurative decoration. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#94
Een oude glazen stolp met een gebroken plaasteren heiligenbeeld op houten sokkel.
An old glass dome with a broken plaster religious statue on a wooden base. -
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences. -
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures. -
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana.