Similar lots by type
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
Other lots in this auction
-
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century. -
#31
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
-
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#281
Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
A saucepan in silver-plated metal on a stand with a warmer. 5 pieces. -
#20
Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress. -
#113
“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#48
Een houten beeldje van een kantklosster en twee gipsen beeldes van lezende monniken.
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks. -
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.