Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen en opzetvitrine. De 2 zuiltjes van het opzetdeel manco.

A solid oak cabinet with sculpted details and a display cabinet. The two pillars of the upper part are missing.
Dim. 186 x 90 x 53 cm
SKU: 2502250226.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 50 / 80

  • #316

    Een ronde massief houten gesculpteerde salontafel in Chinese stijl met glazen blad.

    A round solid wood carved coffee table in Chinese style with glass top.
    Dim. h 51 x Ø 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een salontafel met achthoekig blad en meerdere soorten marmer, de voet is in marmer-look.

    A coffee table with an octagonal top featuring multiple types of marble, with a marble-look base.
    Dim. 45 x 107 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #567

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 30 / 50
  • #539

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #537

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    Een massieve gesculpteerd en verguld houten Boeddha beeld. Zuid Oost Aziatisch, schade aan het linkerhand.

    A solid sculpted and gilded wooden Buddha statue. Southeast Asian, damage to the left hand.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455
    Philippe Starck Aleph

    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #476

    Regolo tafel in hout en gefumeerd glas. De glazen voet heeft een beschadigde hoek.

    Regolo table in wood and smoked glass. The glass base has a damaged corner.
    Dim. 74 x 240 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92

    Een butlertray met afneembaar dienblad en vouwpoot.

    A butler tray with a detachable tray.
    Dim. 83 x 80 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een lot van 2 antieke voetbankjes.

    A lot of 2 antique footstools.
    Dim. h 18 x Ø 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #486

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #535
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 80 / 120
  • #198
    Val Saint Lambert

    Een vintage schaal in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Val Saint Lambert’.

    A vintage crystal bowl, green colored, marked with label 'Val Saint Lambert'.
    Dim. 28 x 40 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #57

    Een lot van 3 wandelstokken met verzilverde handvatten uit de eerste helft van vorige eeuw.

    A lot of 3 walking sticks with silver-plated handles from the first half of the previous century.
    Dim. l 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212
    Armand De Beul
    Period: 1874 - 1953

    “Vlaams interieur”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde kader, gesigneerd Armand De Beul.

    "Flemish interior", a painting, oil on canvas in damaged frame, signed by Armand De Beul.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.

    A lot of 10 silver and 6 silver-plated trinkets including 3 spoons; a horseshoe-shaped bookmark, a rickshaw, a charm in the shape of a man and a house, and a brooch with birds all in silver, 125 grams in total. An inkwell, a business card holder, and a cork stopper with silver parts. Additionally, 2 frames, 2 charms, a cork stopper, and a rattle, silver-plated and possibly silver.
    Dim. Ø 21 cm (ronde kader)
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    Robert Frénay

    “Mer du Nord”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay en gedateerd achteraan 1950.

    "Mer du Nord," a painting, oil on board, signed R. Frénay and dated on the back 1950.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een massief teakhouten vitrinekast met 5 deuren en 6 laden.

    A solid teak display cabinet with 5 doors and 6 drawers.
    Dim. 217 x 160 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #117
    DIAZ

    “Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940

    "Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #295

    Een spiegel met gefineerde kader waarop in koper een Grieks tafereel.

    A mirror with a veneered frame depicting a Greek scene in copper.
    Dim. 60 x 34.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #166

    Een Vlaamse massief eikenhouten tafel, verlengbaar, met bolpoten.

    A Flemish solid oak table, extendable, with turned legs.
    Dim. 74 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #219
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koperen potten, uien en aardappelen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with copper pots, onions, and potatoes", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    Dim. 41 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Jos Stockbroeckx

    “Vennezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vennezicht." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 98,5 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00