Similar lots by type
-
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#140
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met herderin en geitje in landschap.
A wall clock with an oak case. The dial decorated with shepherdess and goat in a landscape. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#222
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#215
Een lot religiosa, bestaande uit een hout met bronzen crucifix, metalen wijwatervaatje en metalen hanger.
A lot of religious items, consisting of a wooden crucifix with bronze, a metal holy water font, and a metal pendant. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
-
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#66
Een gesculpteerd Afrikaans ebbenhouten siervaas met slangen en een krokodil in het decor.
A sculpted African ebony ornamental vase with snakes and a crocodile in the decoration. -
#156
Een vintage houten bijzettafeltje met rond blad. Enige slijtage aan het oppervlak.
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface.
Other lots in this auction
-
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
A communion set with a prayer book, a wallet, and a card holder made of checkered plastic with onyx details. From the 1950s. -
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#85
Een lot van 3 strips bestaande uit Kari Lenti lost het op, De tiran en het varken van Bob Mau, Thomas Pips in de witte stopstraal en De lustige kapoentjes nr 18.
A lot of 3 comics consisting of Kari Lenti solves it, The tyrant and the pig by Bob Mau, Thomas Pips in the white mustache, and The merry capons no. 18. -
#56L. van Leer & Co
“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co. -
#148
Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.
A classic chandelier with 6 light points. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans. -
#174
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#111J.V.
“Poort”, een set van 2 fotoprints van een roestige metalen poort, gemonogrammeerd J.V.
"Gate", a set of 2 photo prints of a rusty metal gate, monogrammed J.V. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.