• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
Dim. 202 x 130 x 55 cm
SKU: 2511250139.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 150 / 200

  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #318

    Een geglazuurd keramisch Christusbeeld, brutalistische vormgeving.

    A glazed ceramic Christ statue, in a brutalist design.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ring ‘toi et moi’ bezet met één briljant van 0,15 ct. en één robijn van 0,10 ct.

    An 18 kt yellow gold toi et moi ring set with one brilliant cut diamond of 0.15 ct. and one ruby of 0.10 ct.
    Dim. 1,88 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #423

    Een grote rijkelijk gedecoreerde Japanse bronzen wierookbrander.

    A large elaborately decorated Japanese bronze incense burner.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #159

    Een stuk Brusselse kant vermoedelijk 18e eeuws. Met neo klassiek bloem patroon.

    A piece of Brussels lace, presumably from the 18th century. With a neoclassical floral pattern.
    Dim. 358 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #556
    Paul Jansen

    Een set verlichte plantenstaanders uit de jaren 80 van de vorige eeuw, gemerkt Paul Jansen Belgium.

    A set of illuminated plant stands from the 1980s, marked Paul Jansen Belgium.
    Dim. h 102/52 x 31 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een lot van 10 Belgische postzegelalbums, waaronder 8 albums voornamelijk 20ste eeuwse. En 2 met een goede hoeveelheid 19e en vroeg 20ste eeuwse postzegels.

    A lot of 10 Belgian stamp albums, including 8 albums mainly from the 20th century, and 2 with a good quantity of 19th and early 20th century stamps.
    Estimate: € 180 / 240
  • #419
    Yombé

    Houten beeld van een gehurkte Pfemba moeder met kind. Voorzien van tatoeages, nsunga aan de armen en met een mpu op het hoofd.

    Wooden statue of a crouching Pfemba mother with child. Adorned with tattoos, nsunga on the arms, and wearing a mpu on the head.
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #111
    Keramis

    Een art-deco vaas met decor van vogels en bloemen. Gemerkt Keramis made in Belgium, genummerd D1664.

    An art-deco vase with bird and flower decoration. Marked Keramis made in Belgium, numbered D1664.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #482
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Dieudonné Jacobs

    ‘Cote d’Azur’, olieverf op paneel. Getekend D. Jacobs. Kleine krasschade.

    'Cote d'Azur', oil on panel. Signed D. Jacobs. Small scratch damage.
    Dim. 70/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #338

    Een oude koperen brandweerhelm, zonder binnenwerk. ‘Sapeurs pompiers de Machegoul’.

    An old copper firefighter helmet, without interior. 'Sapeurs pompiers de Machegoul'.
    Dim. H 18, B 20, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00