Similar lots by type
-
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#78Een lot van 4 Chinese porseleinen vazen, 3 met deksel en houten sokkel.
A lot of 4 Chinese porcelain vases, 3 with lids and wooden base. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#183Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Coca Cola.
A wooden advertising panel in the style of vintage Coca Cola advertisements. -
#227‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.
'Plia', a vintage folding chair designed by Giancarlo Piretti (1940). With a large crack in the seat. Model from 1968, the seat is still in production. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#118Een massief houten telefoonmeubeltje met één lade.
A solid wooden telephone table with one drawer. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#38Een melkkan/paraplubak van hout en rood koper.
A milk jug/umbrella stand made of wood and red copper. -
#142Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.
Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress.
Other lots in this auction
-
#52Een vintage bakelieten wandtelefoon, made in Germany.
A vintage Bakelite wall telephone, made in Germany. -
#33Een antieke koperen kader met foto van Joseph Francois De Winter, voorzitter van de rechtbank in eerste aanleg te Antwerpen in de eerste helft van de 20ste eeuw. Toegevoegd de man’s doodsprentje.
An antique copper frame with a photo of Joseph Francois De Winter, president of the court of first instance in Antwerp in the first half of the 20th century. Also includes the man's funeral card. -
#34‘De luit en vioolmaker’, ‘De admiraal’, ‘De postillon en boode’ en ‘De konstverkooper’. Vier ingekleurde antieke gravures met passe partout.
'The lute and violin maker', 'The admiral', 'The postillion and messenger', and 'The art dealer'. Four hand-colored antique engravings with matting. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#90Een lot oude strips bestaande uit 11 x Eric de Noorman en 7 x prins Valiant.
A lot of old comics consisting of 11 x Eric the Norseman and 7 x Prince Valiant. -
#67Twee paar tinnen kandelaars. Met een gezamelijk gewicht van 1,1 kg.
Two pairs of pewter candlesticks. With a combined weight of 1.1 kg. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band.

