Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
SKU: 2409240496.
Categories: Aardewerk, Hout, Meubel.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #496
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Silver Service." A teapot with multicolored and silver-plated covered tea table on the lid. Designed by Paul Cardew. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #456

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #676

    Een Burmese polychroom houten masker.

    A Burmese polychrome wooden mask.
    No longer available
    Dim. h 28 cm x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.

    A lot of three antique Dutch earthenware plates, including one with blue floral decor and a yellow border, one in Chinese style, and one with multicolored floral decor. The latter has a hairline crack.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 34
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Een paar houten Venetiaanse armstoelen met divers vergulde ornamenten en fijn snijwerk.

    A pair of wooden Venetian armchairs with various gilded ornaments and delicate carvings.
    No longer available
    Dim. 84 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #486

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #176

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #699

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate. Hand painted.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #692

    Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.

    A rum pot of multi-colored German stoneware. Without spoon.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.

    A deep earthenware dish with a blue on white decor. XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #417

    Een lot van 2 Vlaams aardewerken vazen. Gedecoreerd met bloemmotief en hagedissen.

    A lot of 2 Flemish earthenware vases. Decorated with floral motif and lizards.
    No longer available
    Dim. 43 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.

    A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.
    No longer available
    Dim. 63 x 70 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #49
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.

    "The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.
    No longer available
    Dim. 33 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585

    Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.

    A typical high-pile Chinese Aubusson carpet with Peking flower design.
    No longer available
    Dim. 183 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #675

    Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.

    An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.

    A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.

    "Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #42
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.

    "Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #124
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.

    "Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #336

    Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.

    A small mahogany and felt gaming table, foldable.
    No longer available
    Dim. 84 x 81 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.

    A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More