• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.
Harrison Fisher & Co.

A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
Dim. B 23, D 16, H 7 cm
SKU: 2511250148.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 500 / 700

  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #59
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.

    A Dupont ballpoint pen in a case of gilded silver. Marked Dupont de Paris, 925.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een lot van 3 zilveren boompjes, gemerkt 800, gecombineerd met mineralen.

    A lot of 3 silver trees, marked 800, combined with minerals.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #331

    ‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.

    'Musicians', a pair of African bronze sculptures.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #386

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #298

    “Dictionnaire de l’Académie Française”, par M. Louis Barré, 1839.

    “Dictionnaire de l’Académie française”, by Mr. Louis Barré, 1839.
    Dim. 7.5 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Toussaint - Langenscheidt

    “Sachs-Villatte Enzyklopädisches Französisch-Deutsch”, 1883.

    "Sachs-Villatte Encyclopedic French-German”, 1883.
    Dim. 7 x 26.5 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523
    Willy Vandersteen

    Een set van 15 Lekturama “Suske en Wiske Collectie” bundels.

    A set of 15 Lekturama "Suske en Wiske Collection" bundles.
    Estimate: € 60 / 80
  • #104

    Een spiegel ingewerkt in een massief houten Indisch deurpaneel met groenblauwe polychromie.

    A mirror integrated in a solid wood Indian door panel with green-blue polychromy.
    Dim. 152 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58
    L. Gibert

    ‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.

    'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.
    Dim. H 37, B 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een man met een staf en een hoorn.

    An ancestral figure of carved wood depicting a man holding a staff and a horn.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #390
    Omega Genève

    Een vintage Omega heren horloge met stalen kast en lederen polsband.

    A vintage Omega men's watch with a steel case and leather strap.
    Dim. Ø 3.5
    Estimate: € 120 / 160
  • #398

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met drakendecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots decorated with dragons.
    Dim. h 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Drie verzilverd metalen zakhorloges, een Chemin de fer Tavannes en een L’alouette (zonder glas), beide werkend, en een Nova Chronomètre, niet werkend.

    Three silver-plated metal pocket watches, a Chemin de fer Tavannes and a L'alouette (without glass), both in working condition, and a Nova Chronometer, not working.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00