Een massief zilveren Victoriaanse modulaire demi-parure met armband en halssnoer bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct. Omstreeks 1840.

A solid silver Victorian modular demi-parure with a bracelet and necklace set with old cut diamonds with a total weight of approximately 5 ct. Circa 1840.
Dim. 80,70 g
SKU: 2502250200.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 3000 / 4000

  • #53

    Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.

    A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout.
    Dim. h. 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #525
    W. Schillig

    A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.
    Dim. 83 x 186 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #502
    Frans Van Kerckhove

    “Stadszicht”. Aquarel. Gesigneerd.

    "Cityscape". Watercolor. Signed.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198
    Val Saint Lambert

    Een vintage schaal in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Val Saint Lambert’.

    A vintage crystal bowl, green colored, marked with label 'Val Saint Lambert'.
    Dim. 28 x 40 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,10 ct.

    An 18kt white gold ring set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.10 ct.
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #349

    Drie grote non-figuratieve litho’s door verschillende kunstenaars. Gesigneerd en genummerd.

    ,
    Dim. div.
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een antiek gepolychromeerd houten Wajangpop.

    An antique polychrome wooden Wayang puppet.
    Dim. 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354

    Een map met litho’s van o.a. Pol Mara.

    A folder with lithographs by artists including Pol Mara.
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375
    Gamages London

    “Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.

    "Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    “The White Cliffs of Dover”. Olieverf op paneel. Een paar landschappen, gemonogrameerd.

    "The White Cliffs of Dover." Oil on panel. A couple of landscapes, monogrammed.
    Dim. 15 x 26 & 16 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315

    Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met acht kleine briljantjes.

    An 18 kt white gold flower-shaped ring set with eight small brilliant-cut diamonds.
    Dim. 2,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #268
    Wiskemann

    Een groot verzilverd dienblad, onderaan gemerkt Wiskemann. Bijgevoegd een lot varia verzilverd bestek, bestaande uit lepeltjes, vorken, etc.

    A large silver-plated serving tray, marked Wiskemann at the bottom. Also included is a lot of various silver-plated cutlery, including spoons, forks, etc.
    Dim. 57 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00