Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.

Een mechanisch geknoopt wollen karpet.

Un tapis de laine noué mécaniquement.
Online only
SKU: 2810200080.
Categories: Online Only, Tapijt.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #98

    Een messingen blaker.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 cm
  • #107

    Een messingen wijnmeter.

    Une mesure à vin en laiton.
    No longer available
    Online only
  • #109

    Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #110

    Een oude schoenspanner.

    Un vieil embauchoir.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 34 cm
  • #113

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm
  • #45

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #93

    Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
  • #97

    Een kleine messingen wierrookbrander.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
  • #114
    Gerold Porzellan

    Een trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
  • #103

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
  • #108

    Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #105

    Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.

    Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 75 cm
  • #92

    Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd

    Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 45 cm
  • #116

    “Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
  • #100

    Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
  • #101
    M. Coppens
    Period: 18895-1975

    “Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.

    Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 32 cm
  • #102

    Een ronde messingen milieu-de-table.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
  • #104

    Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.

    Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
  • #106

    Een grote Chinese waaier.

    Un grand éventail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 76 cm
  • #99

    Een karafje van geslepen kleurloos kristal.

    Une carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #115

    Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.

    No longer available
    Online only
  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
  • #96
    Canon

    Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 20 cm

Other lots in this auction

  • #81
    Godi, Moeskroen

    Een mechanisch geknoopt tapijt van Nieuw-Zeelandse schaapswol.

    Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 300 x 200 cm
  • #7

    Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”

    Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet
    No longer available
    Online only
  • #6

    Een paar tinnen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
  • #86
    P. Veenstra

    “Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 25 cm
  • #82

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bocharamotief.

    Un tapis en laine noué mécaniquement avec un motif Bochara.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
  • #27
    Firmin Verhevick
    Period: 1874 - 1962

    “Binnenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20 cm
  • #47

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25
    Jozef Op de Beeck

    “Sneeuwlucht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
  • #39
    Nicole Vossenberg

    “Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.

    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 23 cm
  • #55

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #69

    “Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.

    Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #54

    Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More