Similar lots by type
-
#94Louis De PoortereEen mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 96 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Lladro, Spain“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#277Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 cm -
#287Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Louis De PoortereEen mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.No longer availableOnline onlyDim. 244 x 170 cmEstimate: € 20 / 25 -
#133Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#92Louis De PoortereTwee mechanisch geknoopte wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine noués mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#148Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyDim. b: 64 cmEstimate: € 5 / 35 -
#293Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 197 cmEstimate: € 35 / 45 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#138Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#152Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#155Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#188“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#100Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een toekan van meerkleurig aardewerk met glazen oogjes. Zeer lichte schade aan de punt van de snavel.
Toucan en faïence multicolore aux yeux de verre. Très léger dégât au bout du bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#298Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#76Simon & Halbig, GermanyPop, gemerkt en genummerd Kammer & Reinhart 55. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen (letsels), open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée Kammer & Reinhart 55. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis (blessures), bouche ouverte avec dents du haut. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H.43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#34Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.
Paire de bougeoirs en laiton XIXème.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#31Een verzilverd metalen kandelaar met drie afneembare lichtpunten, eveneens te gebruiken als enkele kandelaar.
Un chandelier en métal argenté avec trois points lumineux détachables, peut également être utilisé comme chandelier simple.No longer availableOnline onlyDim. H. 53,5 cmEstimate: € 50 / 80

