Similar lots by type
-
#180Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#174Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#218Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35 -
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#232Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyDim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#231Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#226Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 394 x 78 cmEstimate: € 10 / 15 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#257Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h:Estimate: € 20 / 30 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#57Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“Abstracte compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 175/200. Lichtjes beschadigd.
"Composition abstraite". Une sérigraphie. Signée et numérotée 175/200. Légèrement endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 64 cm x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79“Koppel bij een ruïne”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple dans une ruine". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#219E. Deleers“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#46B. Seys“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#51“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#233Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20 / 25

