Other lots in this auction
-
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#100Een 18 kt wit en geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en met saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and with baguette sapphires with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#217Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.
A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 380 / 420 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.No longer availableDim. 86 x 66 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
A pair of crystal girandoles with pendeloques.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#519Een sac-à-perles luchter van kristal.
A crystal sac-à-perles chandelier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#463Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.
An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.No longer availableDim. 24 x Ø 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#360Een 18 kt geelgouden ring met roterend element met groene scarabee. We voegen er een grotere groene scarabee aan toe met hiërogliefen.
An 18kt yellow gold ring with rotating element featuring a green scarab. We add a larger green scarab with hieroglyphs.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#624“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Toegeschreven aan Johannes Jacobus Paling. (klein letsel ).
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Attributed to Johannes Jacobus Paling.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 400 -
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90

