Other lots in this auction
-
#29Een lot van 2 Afrikaanse wapens bestaande uit een kort zwaard en een kleine speer.
A lot of 2 African weapons consisting of a short sword and a small spear. -
#117Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#42Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit een flessenkoeler, een bestekdeel, een mandje, 2 peper- en zoutvaatjes, 2 tandestokerhouders, 2 kleine schaaltjes en een schaaltje op voet. Toegevoegd een lotje koper bestaande uit een schaaltje en 3 kleine vaasjes.
A varied lot of silver-plated items including a bottle cooler, cutlery, a basket, 2 salt and pepper shakers, 2 toothpick holders, 2 small bowls, and a footed bowl. Also included is a small lot of copper items consisting of a bowl and 3 small vases. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#154Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.
Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#185Een set 19e eeuwse woordenboeken, Kramers & Bonte dictionnaire Neerlandais-Français, Français Neerlandais, G.B. Van Goor Zonen Gouda.
A set of 19th-century dictionaries, Kramers & Bonte dictionary Dutch-French, French-Dutch, G.B. Van Goor Zonen Gouda.

