#114SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#200Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
Rectangular mirror with mahogany frame. England, 19th century. -
#103Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#245Désiré HainePeriod: 1900 - 1989‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.
‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK.