Similar lots by type
-
#102Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#109Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline only -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25 / 30 -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyDim. b: 58 cm -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#107Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#104Twee beeldjes, bestaande uit één van zamak in de vorm van een arend met slang in de bek op een marmeren sokkel en één van de Heilige geest op albasten voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#122Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#103“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#108Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#100Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm -
#113Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#22Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#67Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18 cm -
#135Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#18RasteliEen paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#19Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#128Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#139Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#83Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)

