Similar lots by type
-
#481
Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#627
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60 / 80 -
#438
Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671
Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#637
Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#648
Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.Dim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120
Other lots in this auction
-
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#273
“La mode illustrée” 41é jaargang, uitgegeven te Parijs.
“La mode illustrée”. 41e année, ed. à Paris.Estimate: € 20 / 30 -
#281
“Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.Dim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#500
Een personage met riksja en een landbouwer. Twee Chinese miniaturen van massief zilver. Onderaan gemerkt.
Personnage avec son pousse-pousse et un paysan. Deux miniatures chinoises en argent massif. Marques sous les bases.Dim. H. 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#30
Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguette en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.
Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.Dim. 4,95 gEstimate: € 200 / 300 -
#137Wood & Sons, England
Een Engels servies van blauw en wit aardewerk met een landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Service anglais en faïence bleue et blanche à décor de paysages. Marque sous la base.Estimate: € 120 / 200 -
#143
Een Engelse samovar van verzilverd metaal in Georgian stijl. Gemerkt ES&S. Tijdperk Edward VII.
Samovar anglais en métal argenté de style Georgian; Marque ES&S. Epoque Edward VII.Dim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56
Een serie van vijf fruithouten stoelen met rieten zitten. XIXde eeuw.
Suite de cinq chaises en bois fruitier aux sièges cannées. XIXe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#76
Een serie van acht witgelakte stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Ruggen gevlochten, zitten bekleed met bruin leder. Gecanneleerde poten.
Suite de huit chaises laquées blanches de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de cuir brun. Pieds cannelés.Dim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#98Delvaux Bruxelles
Een zwart lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir noir avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#512
Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.Dim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#715
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 50 / 100