Similar lots by type
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
A crystal candlestick, marked with a sticker stating: Lead crystal, made in Germany. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#133
Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
An old ship's oil lamp in copper and cut glass (1 glass cracked). Converted into an electric lamp. Marked on the back ‘Red Star Line’.
Other lots in this auction
-
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
Online onlyPlace a bid › -
#20
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#207
Een lot varia etnisch houtsnijwerk beeldjes.
A lot of various ethnic wooden carvings sculptures. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#6André Franquin
Bundel in etui van Guust Flater 6 albums, uitgeverij Lekturama.
Online onlyPlace a bid › -
#5
Een set drie erotische strip albums, waaronder ‘Fripon intégral, uitgeverij Les Humanoïdes Associés; Bernardo Muñoz, Deriances, uitgeverij Tabou; ‘Erich von Götha, Curiosités perverses de Sophie, Uitgeverij Dynamite.
Online onlyPlace a bid › -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.