Other lots in this auction
-
#233Val Saint Lambert
Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#80
Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#121
Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#153
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80 -
#175
Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#128
Een glazen vaas met handgeschilderd bloemendecor en vergulde voet.
Vase en verre à décor floral peint à la main et socle doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25/35 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45