Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

A curious earthenware vase, decorated with flowers in relief. Brand stamp illegible. One flower damaged.
Online only
Dim. h: 20 cm
SKU: 0603230123.
Auction day: 6 March 2023 22:00
Catalogue #123
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #296
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    An altar boy and a pierrot of polychrome porcelain. The second marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #15

    Een oude roodkoperen draaischijftelefoon met bakelieten hoorn.

    An old copper rotary dial telephone with bakelite receiver.
    No longer available
    Online only
  • #150

    “Kippen op erf”, schilderij olieverf op paneel, afgebeeld landschap met 5 tal kippen op erf, onleesbaar gesigneerd onderaan.

    "Chickens in the yard", oil painting on panel, depicting a landscape with 5 chickens in the yard, illegibly signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 16cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie messen, een vork, drie lepeltjes, twaalf vorkjes in etui, twaalf lepeltjes in etui, zes 24 karaats vergulde botermessen in etui, drie servetringen, waarbij twee van Keltum in doosje en twee fonduevorken in doosje. We voegen er vier servetten met kanten boord aan toe.

    lot of silver-plated metal, consisting of three knives, a fork, three spoons, twelve forks in a case, twelve spoons in a case, six 24 carat gold-plated butter knives in a case, three napkin rings, including two Keltum in a box and two fondue forks in a box. We add four lace napkins to it.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een houten paneel met gesculpteerd profiel van een man.

    A wooden panel with a sculpted profile of a man.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #85

    Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.

    Vase '60s, hand painted, marking at the bottom 1104/26.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    “Boeket in vaas”, schilderij olieverf op doek, afgebeeld stilleven boeket rozen in vaas, onsleesbaar gesigneerd onderaan.

    "Bouquet in vase", painting oil on canvas, depicted still life bouquet of roses in vase, illegibly signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een wit aardewerken vaas op piedouche.

    A white earthenware vase on a pie douche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #94

    Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.

    Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 6,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

    A diverse lot of pottery, XIXth and XXth century. Damages. 10 pieces.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    Kosta Boda

    Een beeldje in glas, Panter, Kosta Boda, Zweden 1997, gesigneerd en genummerd Bertril Vallien (995/6), (kleine schilfer).

    A figurine in glass, Panther, Kosta Boda, Sweden 1997, signed and numbered Bertril Vallien (995/6), (small flake).
    No longer available
    Online only
    Dim. h11cm x b20cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Two separate reprints of antique engravings, consisting of a view of Brussels and the Antwerp roadstead.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 6 Maart 2023

Op Maandag 6 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday March 6th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

6 March 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More