Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
Online only
Dim. h: 11 cm
SKU: 2104200265.
Categories: Koper, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #265
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #357

    Een kraagvaas van Imariporselein.

    Un vase à col en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #75

    Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.

    Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #388

    Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.

    Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #331

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.

    Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #245
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #353

    Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.

    Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #395

    Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283

    Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148

    Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.

    Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #228

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #318

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #255

    Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots. Mogelijk Amphora.

    Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #351

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #65

    Een hoge kandelaar en een siervaas op voet van gekleurd kristal.

    Haut bougeoir et vase décoratif en cristal taillé et de couleur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    “Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #392

    “Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.

    ”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122

    “Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #205

    Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.

    Un drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Twee boeken: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.

    Deux livres: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #207
    Regensburg

    Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Versierd met de tekens van de dierenriem in reliëf. Onderaan gemerkt. Made in Germany.

    Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Décorée aux signes du zodiac en relief. Marque sous la base et Made in Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #49

    “Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383
    Jean Moisy
    Period: 1714 - 1782

    Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #332
    Ingrid Brullemans

    “Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.

    ”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More