Similar lots by type
-
#294
Een kunststoffen lampadaire in gesculpteerde, Romeinse zuilvorm. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#300
Een tafellamp uit kunstbrons met gesculpteerde details en kap.
A pair of four-armed candlesticks in cut clear crystal. Damages.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x Ø30cmEstimate: € 30 / 40 -
#189
Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
floor lamp with four light points on a brass base with lion's feet. The electricity needs to be renewed.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 174 cmEstimate: € 25 / 40 -
#84
Een Indonesische Garuda tafelllamp uit de tweede helft van de vorige eeuw .
An Indonesian Garuda table lamp from the second half of the last century.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#200
Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
A standing lamp with table top and twisted wooden base.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246
Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#205
Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190
Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
A standing lamp with brass base from the middle of the last century with four light points.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 178 cm -
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#9
Een vintage tafellamp bestaande uit een mexicaans terracotta beeld met een stoffen kap.
A vintage table lamp consisting of a Mexican terracotta statue with a fabric shade.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#688
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163
Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#187
Een eiken klaptafel met kleine schade.
An oak folding table with minor damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 76 x 91 x 66 cmEstimate: € 45 / 60 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 7-18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#38
Een verguld metalen vintage lamp.
A gilded metal vintage lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#29
Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 63.00 € -
#92
Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
A pair of onyx lamps, Pakistan style. One damaged in the center edge. Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25 / 30