Similar lots by type
-
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Zenith, GoudaEen kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#139Een zwaar metalen luchtertje met zes lichtpunten.
Un lustre de métal lourd avec six points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. l: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#252Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#287Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 50 / 55 -
#295Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278BresserEen veldkijker op statief. 20-60 x 60.
Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een aardewerken scheerbekken met monochroom wit glazuur
Un bassin de rasage en faïence à glaçure blanche monochromeNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#258Yashika T3 TessarEen compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.
Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cm -
#279Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#297“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Goebel, Germany“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#275Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#296Capodimonte“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Flora, GoudaDrie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#290Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.
Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#138Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#90“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#117Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#77Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#129G. Springael“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#195“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10 / 15 -
#64Een terracotta cachepot.
Un cache-pot en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#123Een paar damesportretten. Reproducties op doek.
Une paire de portraits de femmes. Reproductions sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172CastelorEen achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50

