Similar lots by type
-
#7Helvetia ElectricEen verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#6Kundo electronicEen verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#52Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.
Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4KundoEen verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13EuropaEen verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#1Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#12Een Duitse scheepsklok in messingen kast. Op batterij.
Une horloge de navire allemande dans un boîtier en laiton. Sur la batterie.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 40 -
#15Junghans, WurtembergEen kleine schouwpendule in houten kast. Met slinger en sleutel.
Une petite horloge de cheminée dans un coffret en bois. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#173Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#240Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 390 -
#253Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.
Une simple table en bois avec pieds tournés.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 110 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170L. Heyns“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Tjalk”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tjalk". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#186MettlachEen schenkkan van geglazuurd steengoed met een reliëfdecor van korenaren en met een bladvormig tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#180Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.
Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35

