Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen koebel met lederen riem.

Een messingen koebel met lederen riem.

Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.
Online only
Dim. L. 67 cm
SKU: 2104200040.
Category: Koper.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #40
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #271

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    Een lot van vier koperen waterketels.

    Lot de quatre bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #73

    Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw. Met sleutel.

    Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle. Avec clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 85 x 44 en 42 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #279
    Ch. Croonst

    “Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    “Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #139
    Jos Vergauwen

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een lot metalen, bestaande uit verzilverde onderschotels, een kwispedoor, een asbak op voet, een kruisbeeld, een waterpas, enz.

    Lot de métaux dont plats en métal argenté, un crachoir, un cendrier sur pied, un crucifix, un niveau à bulle etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #59
    Armand

    “Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.

    ”Composition de violons et de brosses”. Une sérigraphie. Signée dans la planche. Numérotée 11/150.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.

    Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 & 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #162
    Louis Peeters
    Period: 1876-1964

    “Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #313

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #154

    Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.

    Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 115 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.

    Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More