Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een messingen lamp met vijf lichtpunten, gedragen door een soldaat en op onyxen voet. Eén arm te restaureren.
Een messingen lamp met vijf lichtpunten, gedragen door een soldaat en op onyxen voet. Eén arm te restaureren.
Een messingen lamp met vijf lichtpunten, gedragen door een soldaat en op onyxen voet. Eén arm te restaureren.

Een messingen lamp met vijf lichtpunten, gedragen door een soldaat en op onyxen voet. Eén arm te restaureren.

Une lampe en laiton à cinq points lumineux, portée par un soldat et sur une base en onyx. Un bras à restaurer.
Dim. h: 80 cm (met kapjes)
SKU: 0202210291.
Category: Verlichting.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #668

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.

    Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 70
  • #277

    Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.

    Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #259

    Een majolica lampenvoet.

    Un pied de lampe en majolique.
    No longer available
    Dim. h:72 cm (met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.

    Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #204

    Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.

    Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #679

    Een paar getorste messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #360

    1 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.

    1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    “Naakte vrouwen”. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar werk van Santini. Italië.

    Femmes nues . Deux sculptures en plastique multicolore d'après l'oeuvre de Santini. Italie.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #531

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    Suzanne Thienpont
    Period: 1905 - 2003

    “Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.

    Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #700

    Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.

    Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #569

    Een buikvaas van Celadonporselein.

    Un vase pansu en porcelaine céladon.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #290

    Een 14 K witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale saffier van +- 0,10 ct.

    Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un saphir central de + - 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,24 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #202

    Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.

    Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.

    Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #543

    Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.

    Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #508

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.

    Un masque africain en bois sculpté avec des cornes et des coquillages.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #651

    Een fractie gefossiliseerd hout.

    Une fraction de bois fossilisé.
    No longer available
    Dim. 36 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More