Similar lots by type
-
#237Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 240 -
#277Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.
Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679Een paar getorste messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.
Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259Een majolica lampenvoet.
Un pied de lampe en majolique.No longer availableDim. h:72 cm (met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#187Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.
Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.
Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.No longer availableDim. l: 45 cm (met kap)Estimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#30Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 90 / 100 -
#484Nell HeinsPeriod: 1856-1938“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.
Une représentation en bronze de Bouddha sur une vache.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Léon Danchin“Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
Chien de chasse . Lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5101 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.
Un lot de poterie ancienne, composé d'un ensemble huile et vinaigre. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 90 / 110 -
#538Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 70 -
#350Een lot fantasiejuwelen w.o. 2 dameshorloges (1 Rodania), een speld, hangers en kettingen en een zwarte camée.
Lot de bijoux fantaisie dont 2 montres pour femmes (1 Rodania), une épingle, des pendentifs et des chaînes et un camée noir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#56Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
Paire de portes de salon aux vitraux. Art deco.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 200 / 240



