Similar lots by type
-
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#460
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#532
Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/140 -
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#564
Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120/140 -
#638
Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#680
Twee verschillende opaalglazen olielampen.
Deux lampes à huile en opaline différentes.No longer availableDim. h: 53 & 60 cmEstimate: € 35/45 -
#440
Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.
Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#500
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#247
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#550
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#694
Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70 -
#700
Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#610
Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#360
“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40/60 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420/440 -
#557
Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#570
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#490
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#634Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Waterdraagster langs het water met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Porteur d'eau au bord de l'eau avec moulin en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 180/240 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#205
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,70 ct. FVVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,70 ct. FVVS1 et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1800/1900 -
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,59 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 700/800 -
#484
“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#631
Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.
Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.No longer availableDim. Ø: 32 & h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#678H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975
“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.No longer availableDim. h: 20 & 40 cmEstimate: € 80/120 -
#237
Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.
Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#86
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableEstimate: € 100/120