Similar lots by type
-
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350 -
#87Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#72Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.
Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 90 / 110 -
#664Een lampenvoet, opgebouwd uit een Chinees porseleinen vaas met meerkleurig decor van een reiger, gemonteerd op een messingen kandelaar.
Un pied de lampe composé d'un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un héron, monté sur un chandelier en laiton.No longer availableDim. h: 83 cm nEstimate: € 60 / 80 -
#155Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#296Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.
Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.No longer availableDim. 135 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69523 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.No longer availableDim. ca 400 g brut.Estimate: € 100 / 130 -
#352“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
Deux statues africaines en bois sculpté, une avec une cloche en fer.No longer availableDim. h: 43 & 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Buffet met twee deuren en een lade in de bovengordel van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Buffet avec deux portes et un tiroir dans la ceinture supérieure en bois de placage de style transitionnel. Plateau en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 97 x 50Estimate: € 100 / 120 -
#661Val St. LambertDrie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.
Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.No longer availableDim. Ø: 11 & 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19Vijf prenten, waarvan: G. Camps “Danseressen uit de roaring twenties”, twee gekleurde prenten en drie reproducties van modeprenten uit de XIXde eeuw (23 x 17 cm).
Cinq estampes, dont: G. Camps Danseurs des années folles , deux estampes couleur et trois reproductions d'estampes de mode du XIXème siècle (23 x 17 cm).No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#84Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.
Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 40 / 60




