Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200 / 260 -
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350
#118Hermès, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 89 cmEstimate: € 160 / 180 -
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
#543Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
#498Een theedoosje van been en schildpad.
#607Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.
#622“Abstract”. Een tweeluik op doek. Gesigneerd.
Abstrait . Un diptyque sur toile. Signé.No longer availableDim. 61 x 50 cm (X2)Estimate: € 120 / 200 -
#493“Huisgeest”. Een kleine gesculpteerde ivoren okimono.
#439F***“Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#443Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50