Similar lots by type
-
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#17Een klein dekselvaasje en een theepotje van cloisonné op koper.
Un petit vase à couvercle et une théière en cuivre cloisonné.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.
Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#160Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#201Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Nicole HalsbergheTwee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164Triade, Italia“De visser”. Een beeldje van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Benacchio. Beschadiging aan de hengel.
"Le pêcheur". Une figurine de biscuit italien multicolore. Conception Benacchio. Dégât à la tige.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cm (met hengel)Estimate: € 35 / 40 -
#25E. De Lathauwer“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#141Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30

