#131Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
#278Een paar rood koperen kandelaars.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40
#41Een reclamespiegel van een Snooker- en automatenmerk.
#34Een paar Chinese personages in kunststof.
#150Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
#259Lot gravures en prenten. “Stuttgart”, een ingekleurd stadsgezicht. Een reproductie van een marine door H.W. Mesdag, een naar Bruegel, een oude stadskaart van LIer. “De Reigershoeve”, een ets door De Vree, een litho met zicht op de Notre Dame, een landschap in houtskool door Ch. Vesters.
Lot de gravures et d'estampes. Stuttgart, un paysage urbain coloré. Une reproduction d'une marine par H.W. Mesdag, un d'après Bruegel, un vieux plan de ville par Lier. De Reigershoeve, une eau-forte de De Vree, une lithographie avec une vue de Notre-Dame, un paysage au fusain de Ch. Vesters.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#248“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
#216Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#12Een eikenhouten spiegel.
#66Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.No longer availableOnline onlyDim. (l: 5 -24 cm)Estimate: € 40 / 45