#133Een verguld koperen haardstel, bestaande uit een staander, een pook en een tang.
#13Een roodkoperen waterketel met messingen dekselknop.
#215Bob De BruyckerPeriod: 1931 - ....“Stoomboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Bob De Bruycker.
#235Een Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit floraal decor.
#44Een verzilverd metalen toneelkijker, gemerkt Chevalier Paris.
A silver-plated metal opera glass, marked Chevalier Paris.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 10.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#92Een Boheems kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
#173“Blue”, een zeefdruk, gesigneerd en genummerd.
#199Een set van 8 antieke gravures met taferelen van 18e eeuws krijgsgewoel. Beleg van de stad Rijsel, Overwinning van Gemmapes, Herneming van Toulon en andere. Bij 1 kader is het glas manco.
#296Een vintage rotan krantenbakje.
#108Twee houten boeksteunen in de vorm van een poes, toegevoegd een polychrome houten eend/dekselpot.
Two wooden bookends in the shape of a cat, accompanied by a polychrome wooden duck/lidded pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20