Other lots in this auction
-
#93Studio Artis
Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20/25 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#191
Twee verschillende Limoges borden.
Two different Limoges plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 21.5-23 cmEstimate: € 20/30 -
#122
Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#33
Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50/70 -
#135Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.- DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. - DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Estimate: € 60/80 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#216
Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#141Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-11 1948 Tucker Torpedo.- DY-16 1967 Ford Mustang Fast BackIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50