Other lots in this auction
-
#633
Een asbak in de vorm van vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Cendrier en forme de tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié d XXe siècle.Dim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#434Frans Masereel
“Apparition”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 8/30 en gedateerd 1967 buiten de plaat. Monogram en datum binnen de plaat.
“Apparition”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 8/30 et datée 1967 hors planche. Monogramme et date dans la planche.Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 100/180 -
#48
Een Madonna met Kind van was onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.Estimate: € 20/25 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#104
Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50/60 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#36Nepal
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol. Modern motief.
Tapis d’Orient en laine au dessin moderne. Noué main.Dim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/150 -
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#482
Twee glasramen met telkens twee spreuken. Omstreeks 1900.
Deux vitraux, chaque fois avec deux proverbes. Vers 1900.Dim. 118 x 49,5 cmEstimate: € 120/200 -
#668Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
Coupe oblongue en cristal soufflé bleu. Avec marque.Dim. l: 58 cmEstimate: € 25/35