Similar lots by type
-
#182“Christus met het kruis”. Een koperen groepje.
Le Christ avec la croix . Un groupe d'airain.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
Un vieux moulin à café.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#195“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10 / 15 -
#214Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#192Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#206Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cm -
#191Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.
Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#193Een glazen wijnkoeler met koord.
Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#186Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableOnline onlyDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#187“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyDim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#211Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 51 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#198Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.
Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#17Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#132Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.
Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#203Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156DatchaZes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.
Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 15 / 25 -
#73Een koperen en een kunststoffen paardje op houten sokkel.
Un cheval en cuivre et en plastique sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218Michelline Wiser“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
Jazz saxophoniste . Une sculpture en plastique multicolore sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een paar gegoten en vergulde metalen reliëfplaquettes met voorstellingen uit het leven van Christus.
Une paire de plaques en relief en régule moulées et doresé (?) Représentant la vie du Christ.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#88“Jimi Hendrix”. Olieverf op doek.
Jimi Hendrix . Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 74 xmEstimate: € 30 / 40

