Similar lots by type
-
#240
Een vintage armstoel op voet van hout en chroom en met lederen bekleding. Slijtage.
Fauteuil vintage sur une base en bois et chrome avec revêtement en cuir. Usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#245
Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 30/50 -
#226Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 15/25 -
#248
Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.
Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25/40 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#227Frans CroesPeriod: °1936
“Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#202Frans CroesPeriod: °1936
“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#233
Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.
Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#204Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#188Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#216Frans CroesPeriod: °1936
“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30/40 -
#209
“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#229Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/40 -
#217
Een gevarieerd lot Lego uit de jaren ‘70.
Un lot varié de Lego des années 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#201Frans CroesPeriod: °1936
“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#223
“Chinees carnaval”. Naaldwerk op zijde.
Carnaval chinois. Broderie sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 77 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#228Frans CroesPeriod: °1936
“Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.
Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 17,5 x 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#211Roeland Gyssels
“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20/30 -
#212
“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#213Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#243
Een kaarttafeltje met openklapbaar blad.
Une table à cartes avec un plateau rabattable.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#108
Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#36
Een gevarieerd lot kristal, bestaande uit een kleurloze asbak met geslepen kristal, een hoog vaasje en een klein driehoekig vaasje, een geslepen en groen gedubbeld schaaltje op voet en een vaas met mauve decor. Verschillende oorsprongen. Allen gaaf.
Un lot de cristal varié, composé d'un cendrier incolore avec cristal taillé, d'un vase haut et d'un petit vase triangulaire, d'une coupe sur pied doublée taillée et verte et d'un vase à décor mauve. Différentes origines . Tout est en bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 & 14 cm h: 7 - 11 cmEstimate: € 20/30 -
#290Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#144Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935
“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#81Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#295André Van den SandePeriod: 1910 - 1996
“Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#142F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#104Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#26Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/25