Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een metalen reclamepaneel “Marly”.

Een metalen reclamepaneel “Marly”.

“Marly”. Panneau de publicité en métal.
Dim. 33 x 50 cm
SKU: 0803160409.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #295

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,95 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #265
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.

    Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #90

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,69 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #195
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #35

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #245

    Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.

    Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 8,49 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. 5,56 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #80

    Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,13 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,22 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #180

    “Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.

    Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 49,31 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.

    Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450

Other lots in this auction

  • #635
    Steiff

    Lot van 8 pluchen dieren. Gemerkt.

    Lot de 8 animaux en peluche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Een groot lot roestvrij stalen fantasiehorloges allerlei.

    Grand lot de montres en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #735

    Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.

    Sept poupées aux têtes en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #413

    Een lot van vier porseleinen “half dolls”. Eén gerestaureerd.

    Lot de quatre “half dolls” en porcelaine. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #106
    De Coene

    Een driedelig salongarnituur, bekleed met geel fluweel.

    Garniture de salon trois pièces, sièges recouvertes de velours jaune.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #761

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #178
    Carli Frères

    “De Vlucht naar Egypte”. Groep van gepatineerd gips. Genummerd.

    “La fuite en Egypte”. Groupe en plâtre patiné. Numéroté.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #551

    Een wijze van speksteen. Chinees werk.

    Sage en pierre de lard. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #383

    Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.

    Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #638

    Een bord van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een tuin. XVIIIe eeuw. Kleine schilfer en een haarscheurtje.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un jardin. XVIIIe siècle. Petit éclat et cheveu.
    No longer available
    Dim. ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #316

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 356 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #709

    “Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

    “Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More