#159J. Van Riet“Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.
#123Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa, model Jupiter, gesigneerd, en merkteken M. In originele doos.
A cut crystal vase, red in the mass, Jupiter model, signed, and marked M. In original box.No longer availableDim. 39,5 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#306Een armstoel in Louis-XV stijl met gebloemde gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style with floral Gobelin upholstery.No longer availableDim. 86 x 54 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.
#461Een schaal van een klein gordeldier.
#374L. Van Loon“Landelijk dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Rural village view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 91 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#25Een 18 kt geelgouden ring beze met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0,20 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#205Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#526Een 18e eeuwse massief eikenhouten armstoel, gedateerd 1778.
#35Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
#15Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,20 ct. F VS.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct. F VS.No longer availableDim. 3,22gEstimate: € 400 / 500