Similar lots by type
-
#163Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline only -
#167Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 27 cm
Other lots in this auction
-
#48F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#6J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#33Gerard Hermans“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#15J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47Van Gils“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#93Twee verschillende aardewerken vazen met Satsuma-decors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 32 cm -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95Fiolinesi“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Een grote en een kleine wereldbol.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 36 cm -
#117Boch La LouvièreEen gebakschotel en zes bordjes, versierd met meerkleurige decors van dames en met een gouden randje. Onderaan gemerkt
No longer availableOnline onlyDim. b: 35 cm

