No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 27 cm -
No longer availableOnline only
No longer availableOnline only -
#89Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 32 cm -
#83Claire Roucloux“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Een grote en een kleine wereldbol.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 36 cm -
#183Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cm -
#105Een grote majolica schenkkan met meerkleurig decor van personages. Herstelling aan het deksel en randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cm -
#71V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#110Twee vazen van Satsuma-aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 61 cm -
#98Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#74L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120