Similar lots by type
-
#163
Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#167
Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 27 cm
Other lots in this auction
-
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#178
Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#117Boch La Louvière
Een gebakschotel en zes bordjes, versierd met meerkleurige decors van dames en met een gouden randje. Onderaan gemerkt
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 35 cm -
#46G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#169
“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#12
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#47Van Gils
“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#88
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#134
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 - 21 cm -
#31Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50/75 -
#142
Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#155
Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cm