#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#179Geslepen kristallen coupe met beschadiging.
#304Een korte pijp met pijpenkop en geïntegreerde vochtsluis van porselein versierd met een alpenlandschap in kleur. Berkenhouten steel, hoornen mondstuk. Metalen deksel en monturen.
A short pipe with pipe bowl and integrated moisture lock made of porcelain decorated with an alpine landscape in colour. Birch wood handle, horn mouthpiece. Metal lid and frames.No longer availableOnline onlyDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#67Twee setjes sierlepels, waaronder expo 1958.
Two sets of decorative spoons, including some from the 1958 exposition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#123Een lampvoet in koper, huisvlijt.
A copper lamp base, homemade.No longer availableOnline onlyDim. h 65 cmEstimate: € 15 / 25 -
#218Een pijp met pijpenkop van terracotta in de vorm van een klassiek Grieks hoofd.
A pipe with a terracotta bowl in the shape of a classical Greek head.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Een asbakstandaard in smeedijzer uit het midden van de vorige eeuw.
#16Een set van 2 kleine massief eikenhouten presentatiesokkeltjes.
A set of 2 small solid oak display pedestals.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 15