Een midden 20ste eeuwse tandartskast met 5 laden, 2 deuren, twee zijdeuren en een bovencompartiment. Met glazen bodembeschermers. Wielen te vernieuwen. ‘Baisch Rollschrank’.
Baisch

A mid-20th century dentist's cabinet with 5 drawers, 2 doors, two side doors, and an upper compartment. With glass bottom protectors. Wheels need to be renewed. 'Baisch Rollschrank'.
Dim. 119 x 98 x 39 cm
SKU: 2810250146.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 300 / 500

  • #357

    Een liggend hert van gepatineerd brons met goudkleurige delen. Herkomst; India.

    A reclining deer made of patinated bronze with gold-colored parts. Origin; India.
    Dim. H 61, B 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #33
    Dupont

    Een pen van het merk Dupont met zilveren delen en laque de Chine. In originele doos.

    A pen by Dupont with silver parts and Chinese lacquer. In original box.
    Dim. Lengte 132 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Nathan Baume

    Een cremekleurige lederen handtas van het merk Nathan Baume. Met draagrien en stofhoes. In nieuwstaat.

    A cream-colored leather handbag by the brand Nathan Baume. With carry strap and dust cover. In new condition.
    Dim. H 30, B 28 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #122
    Paul Permeke
    Period: 1918-1990

    “Hoeves aan de waterkant”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Farmhouses by the Waterfront". Oil on board. Signed.
    Dim. 35 x 58.5 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #565

    Een set van vier stoelen met gecapitonneerde, groen lederen zit en rug. Regency-stijl.

    A set of four chairs with green leather seat and back, capitonné.
    Dim. H 80, B 47, D 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #36

    Een salontafel in Chippendale stijl, gesculpteerde delen, cannage en glazen blad.

    A coffee table in Chippendale style, carved details, caning, and glass top.
    Dim. h 53 x Ø 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Christofle France

    Een verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.

    A silver-plated metal coffee/tea set on tray, marked Christofle.
    Dim. 42 x 66 cm (dienblad)
    Estimate: € 600 / 800
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een muzikale Capodimonte sigarettenmolen. Met een barst in de basis.

    A musical Capodimonte cigarette grinder. With a crack in the base.
    Dim. Hoogte 35, Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00