Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.

Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.

A centerpiece with a rooster and a hen under a crystal dome. Marked on the base 800. Chips on the crystal and a loose leaf. Weight of the silver part is 905 grams.
Dim. h 41 x Ø 28 cm 800‰
SKU: 2708240208.
Categories: Beeld, Kristal, Zilver.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 500 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400
    Phenix

    Een paar zilveren zakhorloges 800‰, waarvan 1 gemerkt Phenix 1900 cylindre 10 Rubis.

    A pair of silver pocket watches 800‰, one marked Phenix 1900 cylindre 10 Rubis.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 150 / 250
  • #289
    Val Saint Lambert

    Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.

    A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Mathurin Moreau

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #644

    Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.

    An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #633

    Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.

    A set of 2 bronze pheasants. One male and one female.
    No longer available
    Dim. h 18 x l 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.

    A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #29

    “Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.

    "Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".
    No longer available
    Dim. 31 x 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Gekruisigden”, een modernistisch werk in gemengde techniek met in reliëf 3 gekruisigde personen waaronder centraal Jezus Christus. Niet gesigneerd.

    "Crucified", a modernist piece in mixed media featuring in relief 3 crucified figures, with Jesus Christ in the center. Not signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #219
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen

    A silver-plated cutlery set. With original boxes. And a small fish-shaped vase. 81 pieces of cutlery: 12 large spoons, 12 dessert spoons, 10 teaspoons. 12 large forks, 12 dessert forks, 11 dessert knives, 12 large knives.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #730
    Artis-Historia

    Een lot van 21 diverse Artis Historia boeken met geografisch thema.

    A lot of 21 assorted Artis Historia books with a geographical theme.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.

    A heraldic lion in bronze on a marble base. Unmarked, the marble is cracked/mended.
    No longer available
    Dim. 8 x 19 x 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #447

    Een Afrikaans hout gesculpteerd helm/masker.

    An African carved wooden helmet/mask.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #741
    CG Ceragan

    Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.

    A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #291

    Een bronzen juwelendoosje met landschap afbeeldingen waaronder: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.

    A bronze jewelry box with landscape images including: Balmoral Castle, Abbotsford, Stirling Castle, Old tower and churches Dundee, Auld Brig O Doon, Ayr.
    No longer available
    Dim. 8 x 1,5 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Georges Tahon

    “De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #122
    Volker Kühn

    “It’s a colourful world.” Kleurijk diorama met borstel en miniatuur clown. Gesigneerd.

    "It's a colourful world." Colorful diorama with brush and miniature clown. Signed.
    No longer available
    Dim. 18 x 11 x 4 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #689

    Een paar klassieke houten kandelaars.

    A pair of classic wooden candlesticks.
    No longer available
    Dim. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.

    A large metal spherical vase with rivets, African work.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More