Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.

Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.

A centerpiece with a rooster and a hen under a crystal dome. Marked on the base 800. Chips on the crystal and a loose leaf. Weight of the silver part is 905 grams.
Dim. h 41 x Ø 28 cm 800‰
SKU: 2708240208.
Categories: Beeld, Kristal, Zilver.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 500 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.

    An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.

    A set of 2 bronze pheasants. One male and one female.
    No longer available
    Dim. h 18 x l 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.

    A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    Val Saint Lambert

    Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.

    A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400
    Phenix

    Een paar zilveren zakhorloges 800‰, waarvan 1 gemerkt Phenix 1900 cylindre 10 Rubis.

    A pair of silver pocket watches 800‰, one marked Phenix 1900 cylindre 10 Rubis.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 150 / 250
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #238
    Mathurin Moreau

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #724
    Jan De Bouvrie

    Een moderne verstelbare tafellamp met 2 luchtpunten ontworpen door Jan De Bouvrie.

    A modern adjustable table lamp with 2 light points designed by Jan De Bouvrie.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #692
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.

    A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #267

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten gesculpteerd beeld.

    "Maria with child." A polychrome wooden carved sculpture.
    No longer available
    Dim. 66,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435
    Robert Loiseleur

    Een vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.

    A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #713
    Cedon

    Een lot van een professionele tafelkurkentrekker gemerkt ‘Cedon’, made in Germany en een retro ijscrusher.

    A lot consisting of a professional table corkscrew marked 'Cedon,' made in Germany, and a retro ice crusher.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #545
    Kartell

    “Lizz by Kartell”. Een set van 6 witte designstoelen in thermoplastisch technopolymeer ontworpen door Piero Lissoni en Carlo Tamborini.

    "Lizz by Kartell". A set of 6 white design chairs in thermoplastic technopolymer designed by Piero Lissoni and Carlo Tamborini.
    No longer available
    Dim. 74 x 48 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.

    A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.

    A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.

    Sept poupées différentes, dont deux sur socle.
    No longer available
    Dim. H:17-cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #23

    Een vintage schrijfmachine, ‘Hermes Baby’, ca 1940 in zijn origineel metalen draagkoffertje.

    A vintage typewriter, 'Hermes Baby', ca. 1940 in its original metal carrying case.
    No longer available
    Dim. 6.5 x 28.5 x 28.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #727

    Een lot van 2 vintage Italiaanse tafellampjes.

    A lot of 2 vintage Italian table lamps.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More