Similar lots by type
-
#159
Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#222
Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#176Lo Scricciolo, Italy
“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40/50 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35/50 -
#244Sarreguemines
Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 47 cm -
#155
“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 20 cm -
#277
Een lot, bestaande uit twee gesculpteerde leeuwenkopjes met ringen, een fijn gesneden lepel met religieuze scène en vijf gepolijste dennenappels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 1& - 21 cm -
#220
Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 12/15 -
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#229Märklin 295°
Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#218
Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35/40 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm
Other lots in this auction
-
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#48
Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 25/40 -
#140Nicole Halsberghe
Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30/40 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#226Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een lot reclame, bestaande uit een spiegel van Miller, een spiegel van Nybro’s tabak en een klok van Carlsberg.
Lot de publicités, composé d'un miroir Miller, d'un miroir tabac Nybro's et d'une horloge Carlsberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/40 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 23 cmEstimate: € 20/25