Other lots in this auction
-
#201Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Goebel, West-Germany
Een meerkleurig biscuit wijwatervaatje met beeltenis van twee zingende engeltjes. Ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 146.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#277Atlas Editions
“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#105
Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Une pénurie d'instruments.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30