#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
#103
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#7
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
#218
Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#234
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15/20 -
#102
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
#232
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50