Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.

Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.

Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.
SKU: 0803160497.
Category: curiosa.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #270

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd druivendecor en koranverzen op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliën lap. Omstreeks 1900.

    Casque persane ou Kulah Khud décorée de grappes de raisins damassées et de textes du Koran sur fond noir. Surmontée d’une pointe carrée et de deux porte-aigrettes. Mailles à l’arrière. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #614

    Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.

    Lot de six coquilles tropiques et trois pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #517
    DeAgostini

    “Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.

    “Harry Potter Chess Game”. Jeu d’échecs complet référant aux personnages de la série de films populaire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    Een gefossiliseerd boom-segment.

    Segment d’un arbre fossilisé.
    No longer available
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #351

    Een album met een verzameling van 300, voornamelijk Franse telefoonkaarten.

    Album contenant 300 carte de téléphones, en majorité françaises.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #736
    Nako Brevetée

    Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.

    Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.
    No longer available
    Dim. 81 x 181 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #428

    Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.

    Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #434

    Een oude reclamepaneel van geëmailleerd metaal met opschrift “Lambretta”. Jaren ‘50.

    “Lambretta”. Ancienne publicité en métal émaillé. Années 50.
    No longer available
    Dim. 73 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #607

    Een kruisbeeld van gezwart hout en rood schildpad in barokke stijl met ivoren corpus. XIXde eeuw

    Crucifix en bois noirci et écaille rouge de style baroque. Christ en ivoire. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 85 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #377

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl met Heiligenvoorstellingen op de voet.

    Candélabre d’église en laiton de style baroque représentant des saints sur la base.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #71
    Sarregueminnes

    Een tweedelig lampetstel van wit en blauwgeglazuurd aardewerk, bestaande uit een kan en een schelpvormige schaal. Onderaan gemerkt.

    Garniture de lavabo en faïence à glaçure bleue et blanche comprenant la verseuse et la cuvette en forme de coquille. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #18
    Sèvres

    Een dekselvaasje op voet van meerkleurig en verguld porselein en versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt.

    Un petit vase couvert sur piédouche en porcelaine polychrome et doré. Décor de fleurs peintes à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #462

    “Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.

    “Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #830

    Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.

    Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #537
    Swarovski

    “Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.

    “Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #343
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen amberkleurig kristal met een gegivreerd decor van bloemen. Gemerkt. Kleine beschadiging. Tijdperk Art Nouveau.

    Vase en cristal taillé de couleur ambre. Décor givré de fleurs de lys stylisées. Avec marque. Epoque Art Nouveau. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #408

    Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.

    Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162

    Glasraam met voorstelling van een schrijver.

    Vitraux représentant un écrivain.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    “Danseres met fakkels”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel in art decostijl.

    “Danseuse au torches”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre de taillé de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More