Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.

Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.

A miniature of Pope Pius XII, in a bone frame.
Dim. 8/6 cm
SKU: 2810250002.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #145
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    “Jachtstilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Kleine letsels.

    "Hunting still life with pheasant." Oil on canvas. Signed lower left. Small injuries.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    No longer available
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een bronzen beeld op sokkel van zwarte marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne. Staf manco.

    A bronze statue on a pedestal of black marble with a bronze frieze: Mercury by Jean Boulogne. Staff missing.
    No longer available
    Dim. h 107 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #341

    Eenvoudige buks met percussieslot. Te reviseren.

    Simple rifle with percussion lock. Needs to be revised.
    No longer available
    Dim. L. 97.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #440

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #560

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18k white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #458

    Een grote blauw witte Chinees poreleinen bloempot met afbeelding van tempelleeuwen.

    A large blue and white Chinese porcelain flowerpot with an image of temple lions.
    No longer available
    Dim. 43 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
    No longer available
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129
    Christofle France

    Een verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.

    A silver-plated metal coffee/tea set on tray, marked Christofle.
    No longer available
    Dim. 42 x 66 cm (dienblad)
    Estimate: € 600 / 800
  • #12
    Monique Duval

    Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    No longer available
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More