#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
#183
#165
Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 12-28 cmEstimate: € 30/40 -
#245
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35/45 -
#49
Een biscuit beeldje met 3 putto’s op vergulde voet.“Allegorie op de oogst”
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
#108
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#103
Een glazen vaas met vergulde rand.
#257
Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H: 10-35 cmEstimate: € 80/100