#135Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600 -
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#299Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
#515Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
An Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 171 x 238 cmEstimate: € 100 / 200 -
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.No longer availableDim. 270 gEstimate: € 250 / 300 -
#517Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#620Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.
Two 18 karat white and pink gold rings.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 150 / 200