#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#484Jean-François Taelemans“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seating.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#634Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#662Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.
An alabaster lamp, adorned with two little birds and a seashell. With detachable shade.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400