#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#357Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414Een icoon met voorstelling van St. Nicolaas. 19de eeuw.
An icon depicting St. Nicholas. 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 31 cmEstimate: € 120 / 220 -
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#322Jacob Smits“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 90 -
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200