Other lots in this auction
-
#621
Een polychrome glaspasta schaal met ingewerkte geometrische vormen. Goud en rood in de massa.
A polychrome glass paste dish with embedded geometric shapes. Gold and red in the mass. -
#32V. Serber
“Zicht op de baai”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd V. Serber.
"View of the bay", a painting, oil on canvas, signed V. Serber. -
#318
Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand. -
#104Luc Van de Velde
“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#424
Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.
A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.Place a bid ›Dim. 33,5 x 29 cm -
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#409F Degreef
“Oostende”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1964.
-
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#353Val Saint Lambert
Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
A lot of 3 paperweights, Val Saint Lambert, consisting of a 'double pyramid', one green and one red colored with a monogram at the top. Both the green and red have minimal flake damage. -
#123Hergé
“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
“Kuifje in Congo.”. hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Moderate, worn condition, corner damaged.Place a bid ›Estimate: € 70/80