#79Paul Emile Lecomte“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 80 / 120 -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#375Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#271W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400 -
#293“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
"Standing nude." A polychrome, gilded terracotta sculpture.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
#457Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#100Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met 50 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with 50 brilliant-cut diamonds totaling approximately 3 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#451Tyco“US1 Electric Trucking Highway Construction Set”. Een vintage speelgoed bouwset in H0 schaal, ‘82-84, door Tyco.
"US1 Electric Trucking Highway Construction Set". A vintage toy construction set in H0 scale, '82-84, by Tyco.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500